Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ 28mm lean pipe ] bij elkaar passen 474 producten.
Koudgewalste Plastiek Met een laag bedekte Diameter 28mm van de Staalbuis Gepaste kleur voor Workshop
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
De antistatische ESD Magere van de de Ladingscapaciteit van de Buis Grijze Kleur Grote Gemakkelijke Installatie
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Structurele PE van de de Kleuren Grote Lading van de Staalpijp Blauwe de Capaciteits Gemakkelijke Installatie
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Rond Met een laag bedekte Staalpijp, Polyethyleen Met een laag bedekte Staalpijp Aangepaste Grootte
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Kader van de de Buist Groef van de aluminiumlegering het Magere voor Assemblage Industrieproducten
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Techinc: | koudgewalst |
De kleine Binnenschakelaar van de de Legeringsadc12 Magere Buis van het Type90° Aluminium voor Pijpsysteem
| Type: | Schakelaar Binnentype 90° |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
Het plastiek bedekte Magere de Klantengrootte van de Buis Antiroest Ronde Vorm voor Decoratie met een laag
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Logistisch Plastiek Met een laag bedekt Pijpstaal/Ijzermateriaal met GB-Norm
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
Bedekte de Magere Buis van anticorrossion Witte/Gele Kleuren Stabiele Structuur met een laag
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Structurele Antistatische Pijp, Ronde Milieuvriendelijke Vormpe Met een laag bedekte Pijp
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |

