Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ 28mm lean tube pipe ] bij elkaar passen 419 producten.
Hoogwaardige zwarte lijnpijp Anti-statische lijnpijp
| materiaal: | Staal+PE/ABS+warmsmeltlijm |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industriële sector |
Modulair pijpsysteem OD 28mm PE-gecoat OEM-ontwerp Lean Pipe rack systeem
| Thickness: | 0.8 - 2 mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28 mm |
28 mm Aluminium industriële geleidingswiel voor OD 28 mm Lean Pipe Convex Wheel
| Techniek: | gieten |
|---|---|
| Hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | Vrouwelijk en mannelijk |
Warm verkopen Aluminium Connector voor 28mm Lean Pipe Tube System
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Garantie: | 1 jaar |
Koudgewalste 28mm Diameter Met een laag bedekte Pe Magere Buis Structurele Pijp voor Workshopassemblage
| Sectievorm: | Ronde |
|---|---|
| Toepassing: | Structuur Pipe |
| Techniek: | koudgewalst |
De antistatische Magere Capaciteit van de de Vorm1000kg Lading van de Buisronde voor Magere Pakhuisplanken
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Rond Beige Roestvrij staal 201 Magere Pijp voor Industrie
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
Producent PE-gelijnd buis roestvrij staal naadloos 28 mm lean buis
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Vorm: | Ronde buis |
| Hoofdcode: | Rond |
Hoogwaardige aluminium verbinding voor een 28 mm magere buis
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Garantie: | 1 jaar |
DYE28-07 OD 28mm Lean Pipe Connector Dubbele Buis Verplaatsbaar Gewricht Scharniergewricht Voor Werkbank
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Hoofdcode: | Ronde |
| Connection: | female and male |

