Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ 28mm square lean tube ] bij elkaar passen 7 producten.
28 mm Ronde / Vierkant Lean Tube Aluminium Alloy Lean Pipe Joint Geautomatiseerd Assemblage Systeem
| Afdelingsvorm: | Rond |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | het verchromen |
| Tolerantie: | ± 1% |
De kleurrijke Plastiek Met een laag bedekte Lichtgewicht Ronde Vorm van de Staalbuis voor Magere Pakhuisplanken
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Rode Kleurenplastiek Met een laag bedekte Pijp Anticorrossion 28mm Diameter Lange Levensduur
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
De dikke van de Buiscorrossion van het Muurplastiek Met een laag bedekte Staal Grootte van de de Weerstandsdouane
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
De blauwe/Witte Buis Mooie Apparence van het Kleurenplastiek Met een laag bedekte Staal voor Opslagplanken
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
De professionele Koudgewalste ESD Antistatische Lange Levensduur van de Pijp Multikleur
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
Het aluminium keert het Platform van het de Karstaal van de Handtrekkracht voor Pakhuis om
| Bouw: | Aluminiumprofiel |
|---|---|
| Toepassing: | De totalisatorkar en keert karretje om |
| geduwde hand: | in workshop voor hulponderdelen |
1

