Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ 7mm lean pipe joint ] bij elkaar passen 20 producten.
Chroomplatering H-7 Lean Pipe Connector Joint
| Naam van het product: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Dikte: | 2.3mm |
PE bedekte kleurrijke Lean Pipe Ivory 28mm Lean Tube
| Materiaal: | Staal+PE/ABS+warmsmeltlijm |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industriële sector |
Lean Pipe PE / ABS bedekte metalen buis voor pijpleven System Rack System Werkbank Verzamelen Hand Trolley Verzamelen met behulp
| Materiaal: | Staal+PE/ABS+warmsmeltlijm |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industriële sector |
DYJ28-B01 Aluminium legering Lean Pipe Inner Connector van 1,7 mm Algemeen Frame
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Verbinding: | Wijfje en Mannetje |
De Schakelaar/het Metaal het Schot van Pijpverbindingen van de karretje Magere Buis Lichtgewicht het Vernietigen Oppervlakte
| Type: | Schakelaar buitentype 90° |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
Parallelle de Pijpschakelaar van het Werkbankaluminium voor Aluminium Magere Pijp
| Type: | parallelle schakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
Anodiserend Magere Buis 4000mm Lengte 1.7mm van het Aluminiumprofiel Dikte
| Materiaal: | aluminiumlegering |
|---|---|
| Dikte: | 1.7mm |
| Lengte: | 4000mm |
Geoxydeerde Gezandstraalde Magere Buis 28mm Diameter 1.7mm van het Aluminiumprofiel Dikte
| Materiaal: | aluminiumlegering |
|---|---|
| Dikte: | 1.7mm |
| Lengte: | 4000mm |
DY11 industriële OD 28mm de Cilindrische Magere pijp /Tube van het Profielaluminium voor Workshop
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Dikte: | 1.7mm |
Kleurrijke Magere Buispe Met een laag bedekte Pijp 0,8 - 2.0mm Thinckness die aan Verbindingen wordt verbonden
| Materiaal: | STAAL Q195 |
|---|---|
| oppervlak: | Met een laag bedekt PE |
| techniek: | koudgewalst |

