Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ aluminium lean pipe joint ] bij elkaar passen 76 producten.
Anodiserend de Magere Ronde Bar van Pijpthinckness 2.3mm/Aluminium voor het Assembleren van Werkbank
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Dikte: | 2.3mm |
| Lengte: | 4000mm |
Versterk Magere de Uitdrijvingspijp van de Buisbar met Aluminium Materiële 4000mm Lengte
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Techinc: | Koudgewalst |
28 43mm de Legerings Magere Buis van het Diameteraluminium het Anodiseren Oppervlaktebehandeling 750G/M
| Materiaal: | aluminiumlegering |
|---|---|
| Dikte: | 2.3MM |
| Lengte: | 4000mm |
Anodiserende OD19mm Aluminiumpijp voor het monteren van een pijpleger
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Verbinding: | Wijfje en Mannetje |
De industriële Magere Buis van Materiaalmaterialen voor ESD Werkbank/het Werklijst
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
Kleurrijke Magere Buispe Met een laag bedekte Pijp 0,8 - 2.0mm Thinckness die aan Verbindingen wordt verbonden
| Materiaal: | STAAL Q195 |
|---|---|
| oppervlak: | Met een laag bedekt PE |
| techniek: | koudgewalst |
De industriële Magere Buis van het Aluminiumprofiel voor Workshop DY43-01A OD 28MM
| Naam van het product: | De Bar van de de Legeringsdraad van het basisaluminium |
|---|---|
| Toepassing: | Industriële |
| Gebruik: | De Reparatieklem van de pijp Snelle Gemakkelijke Pijp |
Het duurzame Vlakke ABS/pp-Systeem van het Rolspoor voor het Rek van de Pijpstroom 1140g/M Gewicht
| Materiaal: | 6005T6+PP |
|---|---|
| standaard lengte: | 4000mm |
| Gewicht: | 1140g/m |
De Montagesysteem van de metaal Materieel Pijp, de Verbindingen van de Pijpmontage voor Rolspoor
| Toepassing: | Rolspoor |
|---|---|
| Materiaal: | metaal en Pu |
| voordeel: | oud gebruik |
ESD van de workshop de Magere Pijp Weerstand van de de Oppervlakteslijtage van de het Werklijst Schone Vriendschappelijke Eco -
| Materiaal: | mager pijp of aluminiumprofiel |
|---|---|
| Grootte en Stijl: | Klanteneisen |
| Functie: | het werklijst of werkbank |

