Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ aluminum alloy pipe rack system ] bij elkaar passen 310 producten.
De buiten van de de Pijpschakelaar van het Typealuminium Multischakelaar dyj-A01
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
| Techniek: | Gesmeed gieten, |
PE het Met een laag bedekte FIFO-de Rol van de de Pijp Op zwaar werk berekende Pallet van de Opslagplank Gele Magere Rekken
| kleur: | geel |
|---|---|
| Diameter van: | 28mm |
| Materiaal: | magere pijp, rolspoor |
De Hardware van het de Rolspoor van metaalgalvinized verbindt Gele Kleur voor het Systeem van het Pijprek
| Rolspoor: | voor het glijdende systeem van de spoorrol |
|---|---|
| Materiaal: | metaalspoor en Pu-rol |
| Maat: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Kwaliteit gecertificeerde bevestigingsstuk Karakuri Pipe Rack OD28 Aluminium Tube Profile Connector
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Garantie: | 1 jaar |
Hot-Selling DY28-02B Aluminum Pipe with T-shaped Combination Alloy Aluminum Lean Tube
| Naam: | DY28-02B Aluminium buis met T-vormige combinatie |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 640 g/m |
OD 19mm Anodiserend aluminium Lean Tube Pipe voor Lean Racking System Productielijn Karakuri
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Verbinding: | Wijfje en Mannetje |
Aluminiumpijpverbinding Slijmpijp parallel 19 mm Connector Rack System Industrial Connector Accessories
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | vrouwelijk en man |
DY28-02A Aluminum Pipe T-shaped Aluminium Alloy Lean Pipe Tube for Karakuri System
| naam: | DY28-02A T-vormige aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 650 g/m |
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| naam: | DY28-07A Algemene aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 300 g/m |
Dubbelzijdige aluminium buis DY28-05A 6063 industriële legering Lean Tube voor Karakuri Systeem
| Naam: | Dubbelzijdige aluminium buis DY28-05A |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | zandstralen, mat |

