Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ aluminum connector lean tube ] bij elkaar passen 298 producten.
73g Verbinding van de de Pijpschakelaar van het precisie de Magere Aluminium voor Pijpsysteem
| Type: | Parallelle Houder |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
De geanodiseerde Gezandstraalde Geneigde Pijp 530g van de Aluminiumlegering - 1200g-Gewichts Gemakkelijk Ontwerp
| oppervlak: | Met een laag bedekt PE |
|---|---|
| techniek: | koudgewalst |
| Dikte: | 0.82.0mm |
Industriële PE bedekte Magere Pijp met een laag koudwalste 0,8 - 2.0mm Dikte ISO9001
| oppervlak: | Met een laag bedekt PE |
|---|---|
| techniek: | koudgewalst |
| Dikte: | 0.82.0mm |
DYJ28-A01 Meervoudige verbindingen Metalen buisverbindingen voor zandblazen van buitentypes
| Naam van het product: | Aluminium slopend buisverbinding |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering ADC12 |
| Kleur: | Zilver |
Van het de Werkbankaluminium van het aluminiumprofiel van het de Buis Materiële Aluminium het Vierkante de Vorm van de de Legeringsverwerking Openen
| Type: | Parallelle Schakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
Aluminiumprofiel 6063 van de het Kaderbuis van de Vissentank het Profiel van de de Groefkolom
| Type: | Parallelle Schakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| De oppervlakte eindigt: | zandstralenGebruik: |
6063-t5 de Hoekvierkant van de aluminiummuur om I-van de het Spoor Houten Korrel van het Vormaluminium van de de Douaneuitdrijving het Aluminiumprofiel
| Type: | Parallelle Schakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
De kleurrijke Plastiek Met een laag bedekte Lichtgewicht Ronde Vorm van de Staalbuis voor Magere Pakhuisplanken
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
De dikke van de Buiscorrossion van het Muurplastiek Met een laag bedekte Staal Grootte van de de Weerstandsdouane
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
De blauwe/Witte Buis Mooie Apparence van het Kleurenplastiek Met een laag bedekte Staal voor Opslagplanken
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |

