Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ aluminum lean pipe workbench ] bij elkaar passen 157 producten.
DYJ43-B01 Vervaardiger Directe interne aansluiting Aluminium Lean Pipe Workbench Aluminium Pipe Joint
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | Vrouwelijk en mannelijk |
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| naam: | DY28-07A Algemene aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 400G/M |
Aluminium Lean Pipe Karakuri Kaizen Opslagrek DY28-06A Duplex Algemeen Aluminium
| Naam: | Aluminium blokkeerrand |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | zandstralen, mat |
DY19-01A Algemeen frame aluminium structurele buis Aluminium Lean Pipes voor werkbank
| Name: | general frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |
Aluminium legering ronde flexibele buizen Aluminium schrombuis voor werkbank
| Naam: | T-slotframe |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |
Roller Waveform Bar Aluminium Lean Pipe Karakuri Kaizen opslagrek
| Naam: | Rolgolfvormbalk |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | zandstralen, mat |
Aluminium Lean Pipe Karakuri Kaizen Roller Ronde Staaf
| Naam: | Ronde rolstang |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | zandstralen, mat |
Goedkwaliteit zwart dubbel metaal verbinding voor Lean Pipe Workbench
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| Garantie: | 1 jaar |
De de Magere Pijp/Buis van het werkbankaluminium 1.2mm - 2.0mm Muurdikte DY28-06A
| Vorm: | Vierkant/Ronde |
|---|---|
| Lange: | Aangepast, kunnen 4000mm per stuk, worden aangepast |
| Temperatuur: | T3 - T8 |
Anti-statische werkbank Gemakkelijk montage lean buisbuis voor fabriek product montage
| Feature: | ESD-bescherming |
|---|---|
| Gebruik: | Industrieel |
| Plaats van herkomst: | China |

