Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ aluminum lean production pipe ] bij elkaar passen 532 producten.
43mm 6063-T5 Aluminium Lean Pipe met gezandstraald mat oppervlak en 4m lengte voor industriële toepassingen
| naam: | DY43-01A Algemeen frame |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | Zandsterkte, Matte |
28mm Hydraulische demper DYE28-26 Corrosiebestendige Aluminium Lean Pipe Accessories voor eenvoudige installatie in Karakuri Systems
| Techniek: | gieten |
|---|---|
| Hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | Vrouwelijk en mannelijk |
Schakelaar van de aluminium de Magere Buis voor het Verbinden van 28mm Buisoxydatie het Vernietigen
| Type: | Schakelaar buitentype 45° |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
Metalen buisverbindingen Lean Tube Pipe Connector Fitting For 28mm
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| Hoofdcode: | Rond |
HJ-22 Hoogwaardige stalen metalen buisverbindingsdoos verpakt voor Lean System-buizen
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| Hoofdcode: | Zeshoek |
33g TW Magere de Montage Dwarsverbinding van de Aluminiumpijp
| Type: | DWARSschakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
Profielbuis 28 mm 43 mm Aluminium legering Lean Pipe Voor Aluminium Lean Pipes System
| Naam van het product: | Aluminiumlegering Lean Pipe |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| grootte: | 28 mm |
DY Aluminium legering Lean Pipe voor industriële
| Naam van het product: | Aluminiumlegering Lean Pipe |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| grootte: | 28 mm |
Hot Sale DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes Metal Pipe
| Naam: | DY28-06A Duplex algemene magere buizen van aluminiumlegering |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 750 g/m |
Factory Supply DY28-03A Strengthening Aluminum Pipe Alloy Lean Tube for Shelf System
| naam: | DY28-03A Versterking van aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 580 g/m |

