Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ aluminum workbench lean pipe ] bij elkaar passen 157 producten.
19 mm dunne aluminium legering Lean Pipe DY19-01A Karakuri Aluminium Lean Tube Kaizen Rack
| naam: | DY19-01A Algemeen frame |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | Zandsterkte, Matte |
DYJ28-A18 Ronde Kop Hoekstuk voor 28mm Aluminium Lean Pipe
| Materiaal: | ADC12 |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Oppervlaktebehandeling: | Zandstroom |
Hot-Sale DYJ28-A17 45° Buitenomarmingsbasis Aluminiumlegering Slanke Pijpverbindingsstukken
| Materiaal: | ADC12 |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Oppervlaktebehandeling: | Zandstroom |
De assemblage bedekte Magere het Profielwerkbank van het Pijpaluminium voor Workshop met een laag
| Productnaam: | Het werklijst en materiaal van het aluminiumprofiel |
|---|---|
| Functie: | Test en assemblagelijst |
| Materiaal: | Aluminiumprofiel |
Aluminium legering ronde flexibele buizen Aluminium schrombuis voor werkbank
| Naam: | T-slotframe |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |
Naadloos / gelast roestvrij staal sloppijp 28 mm voor werkbank
| Type: | Naadloos/gesweisd |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 1% |
| Graad: | 600 Reeksen |
DYJ19-A01 Buiten Rechte Connector Voor Aluminium Lean Pipe Buizen
| Material: | 6065T6 |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Surface Treatment: | Sandblasting |
Hj-2 Magere de Pijpverbinding van het ijzermetaal voor Reksysteem 28mm
| Materiaal: | Ijzermetaal |
|---|---|
| Grootte: | voor magere pijpdiameter 28mm |
| Kleur: | zwarte of klantenbehoefte |
Hoogwaardige 28 mm roestvrijstalen slordige buis voor werkbank en slordige buis voor werktafel
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
| Modelnummer: | Diya |
6063-T5 Aluminium blokkeerrand met zandgeblazen mat oppervlak en 4 m lengte voor Lean Pipe Systems
| Naam: | Aluminium blokkeerrand |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | zandstralen, mat |

