Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ anodized aluminum lean pipe ] bij elkaar passen 85 producten.
Hot-Sale DY28-04A Single Side Aluminum Pipe Aluminum structural pipe
| Naam: | DY28-04A Enkelzijdige aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 590 g/m² |
DY19-01A Algemeen frame aluminium structurele buis Aluminium Lean Pipes voor werkbank
| Name: | general frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |
DYJ28-A19 Aluminiumbuis geanodiseerd legering Lean Pipe Welding Cutting Processing Services
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Verbinding: | Wijfje en Mannetje |
OD 19mm Anodiserend aluminium Lean Tube Pipe voor Lean Racking System Productielijn Karakuri
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Verbinding: | Wijfje en Mannetje |
Het Profiel van het de Groefaluminium van fabrikantenindustrial aluminum extrusion T voor Industrie
| Type: | Parallelle Schakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
Anodiserende OD19mm Aluminiumpijp voor het monteren van een pijpleger
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Verbinding: | Wijfje en Mannetje |
DY28-02A T-vormige aluminiumpijp legering Lean Pipe 6063 Materiaal voor het positioneren en monteren van bodemrollers
| Naam: | DY28-02A T-vormig frame Aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | zandstralen, mat |
Hot Sale DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes Metal Pipe
| Naam: | DY28-06A Duplex algemene magere buizen van aluminiumlegering |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 750 g/m |
Factory Supply DY28-03A Strengthening Aluminum Pipe Alloy Lean Tube for Shelf System
| naam: | DY28-03A Versterking van aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 580 g/m |
1.7mm Dikte 4000mm Lengte het Anodiseren Aluminium om Pijp
| Materiaal: | aluminiumlegering |
|---|---|
| Dikte: | 1.7mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Het anodiseren |

