Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ factory workbench lean pipe tube ] bij elkaar passen 66 producten.
Om 2.0mm Koudgetrokken Diktepe Met een laag bedekte Magere Buis
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
28mm PE Abs Met een laag bedekte Magere Buis voor Reksysteem
| Lengte: | 4000mm |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Magere Pijp |
| Materiaal: | PE/ABS met een laag bedekte staal magere pijp |
Van het de Werkbankaluminium van het aluminiumprofiel van het de Buis Materiële Aluminium het Vierkante de Vorm van de de Legeringsverwerking Openen
| Type: | Parallelle Schakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
310 304 roestvrij staal gelaste naadloze magere buis 28 mm diameter ronde sectie:
| Oppervlakte: | Met een laag bedekt PE |
|---|---|
| Technisch: | Koudgewalst |
| Dikte: | 0.82.0mm |
PE/ABS Met een laag bedekte Staal Magere Buis voor Fabriekspakhuis en Lopende band
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
Pijp van het bindmiddelenod28mm de Magere Pe Met een laag bedekte Staal voor Reksystemen
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
Magere Industriële Od 28mm Beige Pe Gevoerde Staalpijp
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
Aangepaste Buitendiameter 28mm Polijsten Gekleurde Pijp
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
Aangepaste Industriële PE bedekte Magere Buis Antistatische Werkbank voor Fabriek met een laag
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H): | Pas Grootte aan |
| Gewicht: | 50kg |

