Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ flexible pipe tube ] bij elkaar passen 537 producten.
DYJ19-A06 Werkbank Buisconnector Aluminium Lean Profiel Hoekverbinding 90 Graden Conduit Kruisverbinding
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | Vrouwelijk en mannelijk |
DYJ43-A01 Industrial Accessories Workshop Lean Pipe Connector voor 43 mm Lean Tube Aluminium Tube Joint Connection
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | Vrouwelijk en mannelijk |
135 graden aluminium buisverbinding met vrouwelijke en mannelijke aansluiting voor industriële lichte buisverbinding
| Techniek: | gieten |
|---|---|
| Hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | Vrouwelijk en mannelijk |
Dikke Gepaste kleur Mooie Verschijning van Corrossion van de Muur Magere Buis de Anti
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Het plastiek bedekte Magere de Klantengrootte van de Buis Antiroest Ronde Vorm voor Decoratie met een laag
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
De koudgewalste Lengte van de de Oppervlaktedouane van de Staal Magere Buis Antistatische Glanzende
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
OD 28mm Gegalvaniseerde Staalpijp 4000mm Lengte voor Fabrieks Mager Materiaal
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Naam van het product: | Verzinkt stalen buis |
| Maat: | O.D 28mm |
Cilindrische Profielesd Pijp/Antistatisch Buizenstelsel OD 28mm voor Workshop
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| oppervlak: | gruisontploffing |
28mm Precisieoxydatie het Vernietigen de Montage van de Aluminiumbuis
| Type: | Schakelaarstuk |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
Anti-roest PE/ABS gecoate leunbuis / anti-statische leunbuis voor stroomrack
| Standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | staal en ijzer |
| Oppervlakte: | met een laag van PE-plastic |

