Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ flexible pipes lean pipe ] bij elkaar passen 592 producten.
28 mm roestvrijstalen schommelbuis voor werkbankbuis werktafel
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
| Modelnummer: | Diya |
Dikte 2,3 mm HJ-2 Gekroomde metalen buisverbinding voor OD 28 mm Lean Pipe Warehouse Modular System
| Productnaam: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | Sphc |
| Gewicht: | 220 g |
Dubbelzijdige aluminium buis DY28-05A 6063 industriële legering Lean Tube voor Karakuri Systeem
| Naam: | Dubbelzijdige aluminium buis DY28-05A |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | zandstralen, mat |
Versterkende aluminiumbuis legering Lean tubes DY28-03A voor hoog draagbare werkbank
| Naam: | Versterking van aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | zandstralen, mat |
Om 2.0mm Koudgetrokken Diktepe Met een laag bedekte Magere Buis
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
Hoogwaardige 28 mm roestvrijstalen slordige buis voor werkbank en slordige buis voor werktafel
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
| Modelnummer: | Diya |
De Magere Pijp Worktable van het rolspoor voor het Vervoeren van Toebehoren
| Toepassing: | De Magere Pijp Worktable van het rolspoor |
|---|---|
| Functie: | Het vervoeren van Toebehoren |
| Materiaal: | magere pijp, rolspoor, verbindingen |
SPHC 2.3mm van de de Pijpmontage van het Dikte de Zwarte Staal Elektroforetische Verbinding van Magere Pijp hj-06
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Stijl: | maak vast |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
Dikte 2.3mm Metaalpijp verbindt/de Verbinding van het Pijprek voor Bureausysteem
| kleur: | Black |
|---|---|
| Stijl: | Maak vast |
| Materiaal: | ijzer en metaal |

