Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ flexible pipes lean pipe ] bij elkaar passen 592 producten.
DYE28-13 28mm Lean Aluminum Pipe Joint Linear Motion Module Linear Guide Linear Rail
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | vrouwelijk en man |
DYZ28-Z05 Fabrikant de Derde Generatie Verbindingspijpfittingen Slanke Buis Eendelige Aluminiumlegering Functionele Verbinding
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | Vrouwelijk en mannelijk |
DYP43-12 Lean Tube Accessories Aluminium Frame Support PP Foot Connector voor werkbank
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | vrouwelijk en man |
28mm corrosiebestendige aluminium omkeerblokkering voor eenvoudige installatie op slanke buisreparatieklem
| Techniek: | gieten |
|---|---|
| Hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | Vrouwelijk en mannelijk |
Antiroestpe Met een laag bedekte de Douanegrootte van de Staalpijp 0,8 - 2.0mm de Kleur van het Dikteivoor
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Het magere Plastiek bedekte 0.8mm Dikke Naadloze Staalpijp voor Opslagrek met een laag
| Dikte: | 0.8 - 2,0 mm |
|---|---|
| Sectievorm: | ronde |
| Buitendiameter: | 27.8 - 28 mm |
HJ-1 Hoogwaardige metaalverbinding Lean Joint Lean Productielijn Pipe Fitting
| Merknaam: | DY |
|---|---|
| Modelnummer: | HJ-1 |
| Installatiemethode: | Schroef + Noot |
DYP28-10 Lean Tube Accessories Aluminum Frame Support PP Foot Connector for Workbench / Material Rack
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | vrouwelijk en man |
28 mm corrosiebestendig groove rol glijmiddel voor eenvoudige installatie op aluminium lean tube
| Techniek: | gieten |
|---|---|
| Hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | Vrouwelijk en mannelijk |
Een-stuk aluminium legering van de derde generatie Functionele verbinding van de fabrikant
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | Vrouwelijk en mannelijk |

