Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ flexible pipes lean pipe ] bij elkaar passen 592 producten.
Metalen buisverbindingen voor zandblaaswerk ADC12-buisverbindingen Aluminiumbuisbeitingen
| Naam van het product: | Aluminium slopend buisverbinding |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering ADC12 |
| Kleur: | Zilver |
Stabiele Buis 28mm van het Structuurplastiek Met een laag bedekte Staal Diameteriso9001 Certificatie
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
De dikke van de Buiscorrossion van het Muurplastiek Met een laag bedekte Staal Grootte van de de Weerstandsdouane
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Antistatisch Plastiek Met een laag bedekt Robuust Ontwerp 2.0mm van de Staalbuis Dikte
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
De antistatische Plastiek Met een laag bedekte van de de Rondevorm van de Staalbuis Stabiele Structuur voor Lopende band
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Structurele ESD Buis Stabiele Structuur, Slijtage die - tegen Koudgewalste Staalbuis verzetten zich
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
De blauwe/Witte Buis Mooie Apparence van het Kleurenplastiek Met een laag bedekte Staal voor Opslagplanken
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
De industriële Workshop Geautomatiseerde Lijst van het het Profielwerk van het Productielijnaluminium
| naam: | Het werklijst en materiaal van het aluminiumprofiel |
|---|---|
| Functie: | test en assemblagelijst |
| Materiaal: | aluminiumprofiel en magere pijp |
PE Buis die van het Oppervlakte de Plastiek Met een laag bedekte Staal Rode Kleur recycleren 4 Meterlengte
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
DYJ28-A07B Leverancier Aluminiumbuisverbinding Externe type 90 ° Externe gewrichtssnoerbuisverbinding
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Verbinding: | Wijfje en Mannetje |

