Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ high quality industrial aluminum profile ] bij elkaar passen 151 producten.
DY11 industriële OD 28mm de Cilindrische Magere pijp /Tube van het Profielaluminium voor Workshop
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Dikte: | 1.7mm |
Algemene Kaderbar het Anodiseren de Pijp Industriële Diameter 43mm van het Aluminiumprofiel
| Materiaal: | aluminiumlegering |
|---|---|
| Dikte: | 2.3mm |
| Lengte: | 4000mm |
De fabriek verkoopt het Geanodiseerde van de de Grote diameterpijp thinckness2.0mm length4000mm van de Aluminiumbuis Aluminium 6063-T5
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Dikte: | 2.3mm |
6005T6 de Legeringsbuis van het profielaluminium/Geanodiseerde Aluminiumpijp 2.3mm Dikte
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Dikte: | 2.3mm |
Anodiserend Magere Buis 4000mm Lengte 1.7mm van het Aluminiumprofiel Dikte
| Materiaal: | aluminiumlegering |
|---|---|
| Dikte: | 1.7mm |
| Lengte: | 4000mm |
28 43mm de Legerings Magere Buis van het Diameteraluminium het Anodiseren Oppervlaktebehandeling 750G/M
| Materiaal: | aluminiumlegering |
|---|---|
| Dikte: | 2.3MM |
| Lengte: | 4000mm |
Sterke hardheid slagvastheid slijtvastheid Lean Tube Splitter Pipe Connector for Industrial Applications
| Materiaal: | Plastic |
|---|---|
| Merknaam: | Diya |
| Productnaam: | magere pijpsplitter |
De bouw Structuren 2020 Vormen 4 Groeven V van de Aluinuitdrijving Groef
| Type: | Parallelle Schakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| De oppervlakte eindigt: | zand het vernietigen |
DYJ28-A08 Parallelle verlengstukken voor het zandblazen van metalen buisverbindingen
| Naam van het product: | Aluminium slopend buisverbinding |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering ADC12 |
| Kleur: | Zilver |
Verpakkingsruimte Schuifplank Rack Stroomrail Plastic Wheels Roller Track Transportband Ladingcapaciteit 50kg
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Tipe in de handel brengen: | Nieuw product 2023 |
| conditie: | Nieuw |

