Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ high quality lean pipe workbench ] bij elkaar passen 110 producten.
Fabriek Directe Verkoop DYJ28-A15 Aluminiumlegering Slanke Pijpverbinding 90° Buitenconnector
| Materiaal: | ADC12 |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Oppervlaktebehandeling: | Zandstroom |
DYJ19-A01 Buiten Rechte Connector Voor Aluminium Lean Pipe Buizen
| Material: | 6065T6 |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Surface Treatment: | Sandblasting |
Hoogwaardige aluminium slordige buis flexibele buis metalen buis voor fabriek werkbank
| Packaging Details: | 10pcs are bundled together in one piece with woven bag, and the two ends are wrapped with film protection. |
|---|---|
| Delivery Time: | 12-18 work days |
| : |
DY11 industriële OD 28mm de Cilindrische Magere pijp /Tube van het Profielaluminium voor Workshop
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Dikte: | 1.7mm |
28 mm roestvrijstalen schommelbuis voor werkbankbuis werktafel
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
| Modelnummer: | Diya |
Hoogwaardige 28 mm roestvrijstalen slordige buis voor werkbank en slordige buis voor werktafel
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
| Modelnummer: | Diya |
De flexibele Met een laag bedekte Pijp van de Staal Magere Buis voor assembleert de Planken van de Workshopopslag
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| Oppervlakte: | PE met een laag bedekt plastiek |
90° dwarsgewricht DYJ28-A06 Adc12 Lean Pipe Connector Sandblasting Lean Tube Joints
| Product name: | 90° Cross Joint Aluminium alloy lean pipe connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
ANSI verchroomde Magere Buisschakelaar het Stempelen Metaalverbindingen
| Productnaam: | verchroomde magere pijpschakelaar |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Chromeplate |
| Materiaal: | Staal |
Anodiserend de Magere Ronde Bar van Pijpthinckness 2.3mm/Aluminium voor het Assembleren van Werkbank
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Dikte: | 2.3mm |
| Lengte: | 4000mm |

