Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ high quality lean pipe workbench ] bij elkaar passen 111 producten.
30*30E Aluminiumprofiel Extrusieprofielen T-slot Voor werkbank
| Hoofdcode: | Vierkant |
|---|---|
| Verbinding: | vrouwelijk en man |
| Sollicitatie: | Industrieel |
20*20R Europese Standaard Aangepast Aluminium Profiel voor Deur, Raam en Werkbank Aluminium Profiel
| Head Code: | square |
|---|---|
| Connection: | female and male |
| Application: | industrial |
30*30H Aluminiumlegering Profiel Frame Aluminium Profiel Accessoires Werkbank Bewerking Maatwerk
| Hoofdcode: | Vierkant |
|---|---|
| Verbinding: | vrouwelijk en man |
| Applicatie: | Industrieel |
Kader van de de Buist Groef van de aluminiumlegering het Magere voor Assemblage Industrieproducten
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Techinc: | koudgewalst |
4040 T6-Profielen van de Aluminiumuitdrijving voor Werkbank
| Type: | Parallelle Schakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| De oppervlakte eindigt: | zand het vernietigen |
T - Van het de Buisaluminium van het groefkader Magere de Legerings6005t6 2.3mm Dikte het Anodiseren Bar
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Dikte: | 2.3mm |
De dikke van de Buiscorrossion van het Muurplastiek Met een laag bedekte Staal Grootte van de de Weerstandsdouane
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Europees Standaardaluminiumprofiel 4040 8020 3030 2040 V-het Profiel van het Groefaluminium
| Type: | Parallelle Schakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
Het anodiseren Od28mm Thinckness 1.7mm t-Kader van het Groefaluminium
| Materiaal: | aluminiumlegering |
|---|---|
| Dikte: | 1.7mm |
| Lengte: | 4000mm |
De bouw Structuren 2020 Vormen 4 Groeven V van de Aluinuitdrijving Groef
| Type: | Parallelle Schakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| De oppervlakte eindigt: | zand het vernietigen |

