Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ high quality lean tube steel pipes ] bij elkaar passen 171 producten.
Op maat gemaakte ESD ABS bedekte buizen Plastic bedekte stalen Lean Pipe / Tube voor Rack System
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
| Modelnummer: | Diya |
Antiroestplastiek Met een laag bedekte Stabiele Structuur 2.0mm van de Staalbuis Dikte
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Fabrieksverkoop Hoge Kwaliteit 1.5MM Dikte Lean Pipe Buizen voor Zware Product Hoofdstructuur
| Materiaal: | Staal+PE/ABS+warmsmeltlijm |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Sollicitatie: | Industrie |
Stabiele Buis 28mm van het Structuurplastiek Met een laag bedekte Staal Diameteriso9001 Certificatie
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Rode Kleurenplastiek Met een laag bedekte Pijp Anticorrossion 28mm Diameter Lange Levensduur
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Glanzende Koudgewalste Oppervlakte Magere Buis Robuuste het Ontwerp Lange Levensduur van de Staalbuis
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | PE met een laag bedekt plastiek |
ANSI verchroomde Magere Buisschakelaar het Stempelen Metaalverbindingen
| Productnaam: | verchroomde magere pijpschakelaar |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Chromeplate |
| Materiaal: | Staal |
28 mm PE bedekte magere buis met plastic laag goedkope prijs ABS bedekte magere buis
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
| Modelnummer: | Diya |
De blauwe/Witte Buis Mooie Apparence van het Kleurenplastiek Met een laag bedekte Staal voor Opslagplanken
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
DYE28-10 Stalen buis Aluminium OD 28mm Lean Pipe Angle Joint
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | vrouwelijk en man |

