Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ industrial aluminum structural pipe ] bij elkaar passen 124 producten.
Rode Kleurenplastiek Met een laag bedekte Pijp Anticorrossion 28mm Diameter Lange Levensduur
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
De assemblage bedekte Magere het Profielwerkbank van het Pijpaluminium voor Workshop met een laag
| Productnaam: | Het werklijst en materiaal van het aluminiumprofiel |
|---|---|
| Functie: | Test en assemblagelijst |
| Materiaal: | Aluminiumprofiel |
Het plastiek bedekte Magere Roestvrij staalpijp Anticorrossion 28mm met een laag
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| diameter: | 28mm |
DY11 industriële OD 28mm de Cilindrische Magere pijp /Tube van het Profielaluminium voor Workshop
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Dikte: | 1.7mm |
Industriële vierkante geextrudeerde aluminiumlegering 40x40 Aluminium extrusieprofielen
| Productnaam: | Industrieel aluminiumprofiel |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Maat: | 4040 |
Hoogwaardige Europese standaard industriële vierkant geextrudeerde 40x40 aluminium legering extrusieprofielen voor werkbank trolley wagen
| Productnaam: | Industrieel aluminiumprofiel |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Maat: | 4040 |
Het magere Plastiek bedekte 0.8mm Dikke Naadloze Staalpijp voor Opslagrek met een laag
| Dikte: | 0.8 - 2,0 mm |
|---|---|
| Sectievorm: | ronde |
| Buitendiameter: | 27.8 - 28 mm |
Industrialisatiet Type de Magere Pijp van de Aluminiumlegering
| Type: | Parallelle Schakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| De oppervlakte eindigt: | zand het vernietigen |
6063-t5 van het de Productenaluminium van aluminiumsecties het Vierkante Profiel
| Type: | Parallelle Schakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
OEM Natuurlijk Geanodiseerd 6063 Uitgedreven Aluminiumt Spoor
| Type: | parallelle schakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |

