Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ industrial lean tube joint ] bij elkaar passen 294 producten.
Aluminiumpijpverbinding Slijmpijp parallel 19 mm Connector Rack System Industrial Connector Accessories
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | vrouwelijk en man |
28MM het Aluminiumpijp van de Diameter walste de Magere Buis 0,8 - 2.0mm Dikte koud
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Techinc: | Koudgewalst |
De antistatische Magere Koude van de Buisschakelaar laste 2.0mm Muur voor assembleert dik Lijn
| De Verbindingen van de metaalpijp: | verbindingen en schakelaars antistatische antiroest |
|---|---|
| naam: | Magere Buisschakelaar |
| Muur dik: | 0.82.0mm |
Zwarte Antistatische Magere Buisschakelaar Aangepaste Grootte voor Pijp Worktable
| De Verbindingen van de metaalpijp: | verbindingen en schakelaars antistatische antiroest |
|---|---|
| Materiaal: | Metal |
| Maat: | Klanten |
De industriële Magere Buis van het Aluminiumprofiel voor Workshop DY43-01A OD 28MM
| Naam van het product: | De Bar van de de Legeringsdraad van het basisaluminium |
|---|---|
| Toepassing: | Industriële |
| Gebruik: | De Reparatieklem van de pijp Snelle Gemakkelijke Pijp |
De industriële Magere Buis van Materiaalmaterialen voor ESD Werkbank/het Werklijst
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
ABS 28mm Flexibele Magere Met een laag bedekte Buis voor Assemblageplanken
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
Hoogwaardige metalen verbindingsbuizen, buisverbinding
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
DY-04 Grote Rubberen Voet Voor Slanke Pijpbuizen
| Materiaal: | Rubber+Metal |
|---|---|
| Peoductnaam: | Grote rubberen voet |
| Toepassing: | Industrie |
DY-05 Kleine Rubberen Voet Voor Slanke Pijpbuizen
| Materiaal: | Rubber+Metal |
|---|---|
| Peoductnaam: | kleine rubberen voet |
| Toepassing: | Industrie |

