Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ lean pipe joint rack ] bij elkaar passen 387 producten.
Magere het Type van het Spooruitbreiding van de Pijp Plastic Rol Naar maat gemaakte Corrosieweerstand
| rolspoor: | voor het glijdende systeem van de spoorrol |
|---|---|
| Materiaal: | metaalspoor en Pu-rol |
| Grootte: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
De Pijpschakelaars van het elektroforeseblack metal, Vrouwelijk Pijp Gezamenlijk Systeem
| Materiaal: | Ijzermetaal |
|---|---|
| Maat: | voor magere pijpdiameter 28mm |
| kleur: | zwarte of klantenbehoefte |
Schakelaar van de elektroforese de Zwarte Magere Buis tussen Gietmachine en Magere Pijp
| Materiaal: | Ijzermetaal |
|---|---|
| Maat: | voor magere pijpdiameter 28mm |
| kleur: | zwarte of klantenbehoefte |
De antiroestverbindingen van de Staalpijp, Zwarte de Montageoem In drie stadia van de Staalpijp
| Materiaal: | Ijzermetaal |
|---|---|
| Maat: | voor magere pijpdiameter 28mm |
| kleur: | zwarte of klantenbehoefte |
28mm Diameters Koudgewalste Magere Buis voor Logistisch het Rekken Systeem
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| Oppervlakte: | PE met een laag bedekt plastiek |
De antiroest Magere van de Buisverbinding/Schakelaar Glanzende Lange Levensduur van de Oppervlakte Eenvoudige Verrichting
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Stijl: | fastube |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
ANSI verchroomde Magere Buisschakelaar het Stempelen Metaalverbindingen
| Productnaam: | verchroomde magere pijpschakelaar |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Chromeplate |
| Materiaal: | Staal |
De flexibele Met een laag bedekte Pijp van de Staal Magere Buis voor assembleert de Planken van de Workshopopslag
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| Oppervlakte: | PE met een laag bedekt plastiek |
OD28mm Diameter om de Verbindingen van de Metaalbuis/de Verchroomde Geplateerde Verbindingen van de Metaalpijp
| Naam van het product: | verchroomde magere pijpschakelaar |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | chromeplate |
| Materiaal: | Staal |
Fabrieksvoorziening 28 mm Diameter Lean Tube Voor Logistiek Racking System
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Sollicitatie: | werkbank/trolley/stroomrek |

