Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ lean pipe joint rack ] bij elkaar passen 387 producten.
Geoxydeerde Gezandstraalde Magere Buis 28mm Diameter 1.7mm van het Aluminiumprofiel Dikte
| Materiaal: | aluminiumlegering |
|---|---|
| Dikte: | 1.7mm |
| Lengte: | 4000mm |
Anodiserend de Magere Ronde Bar van Pijpthinckness 2.3mm/Aluminium voor het Assembleren van Werkbank
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Dikte: | 2.3mm |
| Lengte: | 4000mm |
28MM het Aluminiumpijp van de Diameter walste de Magere Buis 0,8 - 2.0mm Dikte koud
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Techinc: | Koudgewalst |
Versterk Magere de Uitdrijvingspijp van de Buisbar met Aluminium Materiële 4000mm Lengte
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Techinc: | Koudgewalst |
Hoogwaardige 90 hoek metalen verbindingsstukken voor het pijpleger
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| Hoofdcode: | Zeshoek |
HJ-13 Klemverbinding voor Modulaire Structuur Gecoate Pijpfitting Metalen Connector voor 28mm Lean Pipe Rack Systeem
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| hoofdcode: | Zeshoek |
28 43mm de Legerings Magere Buis van het Diameteraluminium het Anodiseren Oppervlaktebehandeling 750G/M
| Materiaal: | aluminiumlegering |
|---|---|
| Dikte: | 2.3MM |
| Lengte: | 4000mm |
Flexibele de Buis Magere Pijp 28mm van anticorrossion het Materiaal van Dia spcc-HR+PE
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
HJ-21 Hot Sale Hoogwaardige 110 graden zwarte metaalverbinding en buisverbinding voor OD 28 mm Lean/Coated Pipe
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| Hoofdcode: | Zeshoek |
Kleurrijke Magere het Spoorhardware 4 van de Pijprol meet/Lengtekoude die drukken Rolling
| Rolspoor: | voor het glijdende systeem van de spoorrol |
|---|---|
| Materiaal: | metaalspoor en Pu-rol |
| Maat: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |

