Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ lean pipe joint rack ] bij elkaar passen 387 producten.
DY-32 elektrisch pistool bevestigingszitje
| Materiaal: | Plastic |
|---|---|
| Peoductnaam: | Elektrisch Pistool Bevestigingszitting |
| Toepassing: | Industrie |
T - Van het de Buisaluminium van het groefkader Magere de Legerings6005t6 2.3mm Dikte het Anodiseren Bar
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Dikte: | 2.3mm |
Aluminium Extrusie Accessoires Hoekconnector / Hoekverbinding
| Materiaal: | Zink |
|---|---|
| Brand name: | DIYA |
| Sollicitatie: | Industrieel |
Wholesale 4080mm 4590mm Aluminum Angle Corner Joint Connector 90 Degrees Angle Bracket for 4080 4590 Series Aluminum Profile
| Materiaal: | Alu |
|---|---|
| Brand name: | DIYA |
| Sollicitatie: | Industrieel |
135 Degree Angle Aluminum Corner Brackets Profile Corner Joint Connectors for 2020 3030 4040 Aluminum Profile
| Materiaal: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Brand name: | DIYA |
| Sollicitatie: | Industrieel |
Van het de Rolspoor van de aluminiumstroom Hardware 4000mm Standaardlengte voor Glijdend Plankensysteem
| standaard lengte: | 4000mm |
|---|---|
| Gewicht: | 1140g/m |
| Materiaal: | 6005T6+PP |
De witte Rol van de Kleurenschuifdeur rijdt het Gegalvaniseerde Materiaal van het Staalkader
| Rolkleur: | Wit |
|---|---|
| naam: | rolspoor |
| metaal van kader: | Staal |
PE/ABS rijdt Industrieel Placon-Rolspoor 4000mm Lengte voor het Spoor van de Ernststroom
| naam: | rolspoor |
|---|---|
| Standaardlengte: | 4000mm |
| grootte van rol: | φ45mm*55mm |
Van het het Systeemblad van het pijprek van de het Metaalhardware Uitbreidingstype ISO9001 Certifcation
| Rolspoor: | voor het glijdende systeem van de spoorrol |
|---|---|
| Materiaal: | metaalspoor en Pu-rol |
| Maat: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
DY-09 Vaste Metalen Grote Voet
| Materiaal: | Rubber+Metal |
|---|---|
| Peoductnaam: | Grote rubberen voet |
| Toepassing: | Industrie |

