Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ lean pipe rack connector ] bij elkaar passen 388 producten.
Derde generatie T-slot frame verschillende soorten buis aluminium magere buis
| Naam: | T-slotframe |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/W: | 410 g/m |
DY19-01A Algemeen frame aluminium structurele buis Aluminium Lean Pipes voor werkbank
| Name: | general frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |
DY28-07A 1.2 Algemene frame 6065-T5 aluminium magere buizen voor werkbank
| Naam: | T-slotframe |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/W: | 300 g/m |
DY28-06A Algemene raam dubbele aluminium magere buizen
| Naam: | dubbel algemeen frame |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/W: | 875 g/m |
De de Pijpklem van het rolspoor verbindt 28mm voor de Magere Schakelaar van het Pijp Glijdende Apparaat
| Toepassing: | rolspoor |
|---|---|
| Materiaal: | metaal en Pu |
| Voordeel: | oud gebruik |
Aluminium legering ronde flexibele buizen Aluminium schrombuis voor werkbank
| Naam: | T-slotframe |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |
T slot frame diverse soorten buis 6063-T5 aluminium magere buizen
| Naam: | T-slotframe |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |
DY-41 Draadstang glijrail hoge connector
| Materiaal: | CS |
|---|---|
| Peoductnaam: | Slanke buis glijverbinding laag |
| Toepassing: | Industrie |
DY-03 Plastic voetdoek
| Materiaal: | plastic ((PP) |
|---|---|
| Peoductnaam: | plastic voetbedekking |
| Toepassing: | Industrie |

