Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ lean round steel tubing ] bij elkaar passen 172 producten.
28mm Diameters Koudgewalste Magere Buis voor Logistisch het Rekken Systeem
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| Oppervlakte: | PE met een laag bedekt plastiek |
Glanzende Koudgewalste Oppervlakte Magere Buis de Robuuste Lange Levensduur van de Staalbuis
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| Oppervlakte: | PE met een laag bedekt plastiek |
Het plastiek bedekte Magere Roestvrij staalpijp Anticorrossion 28mm met een laag
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| diameter: | 28mm |
Rond Beige Roestvrij staal 201 Magere Pijp voor Industrie
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
28 mm Lean Pipe Steel Lean Tube voor werkbank PE / ABS bedekte buis
| Materiaal: | Staal+PE/ABS+warmsmeltlijm |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industriële sector |
Structurele ESD Buis Stabiele Structuur, Slijtage die - tegen Koudgewalste Staalbuis verzetten zich
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
ABS Met een laag bedekte Magere Buis met OD 28MM Galvazined Staalbuis voor Industrie
| Materiaal: | Q195 gegalvaniseerd staal |
|---|---|
| oppervlak: | Met een laag bedekt ABS |
| techniek: | koudgewalst |
Antistatisch Plastiek Met een laag bedekt Robuust Ontwerp 2.0mm van de Staalbuis Dikte
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
PE/ABS Met een laag bedekte Magere Buis van het Buisq195 Staal voor het Assembleren van Pijpsysteem
| Materiaal: | STAAL Q195 |
|---|---|
| oppervlak: | Met een laag bedekt PE |
| techniek: | koudgewalst |
De kleurrijke Plastiek Met een laag bedekte Lichtgewicht Ronde Vorm van de Staalbuis voor Magere Pakhuisplanken
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |

