Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ lean tube fittings ] bij elkaar passen 160 producten.
Schakelaar van de hoge Prestaties de Magere Buis met Elektroforetische Oppervlaktebehandeling
| kleur: | Black |
|---|---|
| Stijl: | Maak vast |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
Chrome Lean Pipe Connector ESD Pipe Joint Lean System Accessories voor werkbank en trolley cart
| Productnaam: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | Sphc |
| Gewicht: | 300 g |
DYJ28-A01 Nieuwe generatie industrieel profiel Lean Pipe Connector toegepast in werkplaats en fabriek
| Naam van het product: | Aluminium slopend buisverbinding |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering ADC12 |
| Kleur: | Zilver |
HJ-1 Zwart Elektroplating Zilver Chroom Plating Slanke Pijp Verbindingsstuk Connector Fitting
| Productnaam: | Lichte buisverbinding/metalen verbindingen |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Dikte: | 2.3mm |
ANSI verchroomde Magere Buisschakelaar het Stempelen Metaalverbindingen
| Productnaam: | verchroomde magere pijpschakelaar |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Chromeplate |
| Materiaal: | Staal |
Dikte 2,3 mm HJ-2 Gekroomde metalen buisverbinding voor OD 28 mm Lean Pipe Warehouse Modular System
| Productnaam: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | Sphc |
| Gewicht: | 220 g |
Verstelbare gewrichtsconnector onderste zwenkwiel fitting stijve zwenkwiel accessoire voor trolleys buisfittingen
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| Merknaam: | Diya |
| Productnaam: | Caster. |
HJ-5 Magere pijpfitting Transformatie Logistiek Elleboogplank Magere pijpconnector Metaalmateriaal Plankverbinding
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| Garantie: | 1 jaar |
ABS 28mm Flexibele Magere Met een laag bedekte Buis voor Assemblageplanken
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
HJ-22 Hoogwaardige stalen metalen buisverbindingsdoos verpakt voor Lean System-buizen
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| Hoofdcode: | Zeshoek |

