Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ lean tube pipe rack systems ] bij elkaar passen 557 producten.
DYE28-14 Gasket for OD28mm Lean Aluminum Pipe Divide The Gap
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | vrouwelijk en man |
Anodiserend Magere Buis 4000mm Lengte 1.7mm van het Aluminiumprofiel Dikte
| Materiaal: | aluminiumlegering |
|---|---|
| Dikte: | 1.7mm |
| Lengte: | 4000mm |
Geoxydeerde Gezandstraalde Magere Buis 28mm Diameter 1.7mm van het Aluminiumprofiel Dikte
| Materiaal: | aluminiumlegering |
|---|---|
| Dikte: | 1.7mm |
| Lengte: | 4000mm |
Versterk Magere de Uitdrijvingspijp van de Buisbar met Aluminium Materiële 4000mm Lengte
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Techinc: | Koudgewalst |
310 304 roestvrij staal gelaste naadloze magere buis 28 mm diameter ronde sectie:
| Oppervlakte: | Met een laag bedekt PE |
|---|---|
| Technisch: | Koudgewalst |
| Dikte: | 0.82.0mm |
Hoogwaardige robuuste constructiebuisrek Lean Tube Metal Joint
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| Hoofdcode: | Zeshoek |
28 43mm de Legerings Magere Buis van het Diameteraluminium het Anodiseren Oppervlaktebehandeling 750G/M
| Materiaal: | aluminiumlegering |
|---|---|
| Dikte: | 2.3MM |
| Lengte: | 4000mm |
Slijmbuisverbinding voor kruisvormige structuur van een 28 mm-buisrek
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| Hoofdcode: | Zeshoek |
DIYA Verzamelen Lean Tube ABS / PE bedekt voor zware taak Rack Werkbank Trolley Cart
| Materiaal: | Staal+PE/ABS+warmsmeltlijm |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industriële sector |
Metalen verbinding voor het pijpleger systeem
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
| Verbinding: | Vrouwelijke |

