Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ lean tube pipe rack systems ] bij elkaar passen 557 producten.
DY Profiel Aluminium Lean Pipe Tube OD 28mm Voor Aluminiumlegerings Lean Pipe System
| Naam van het product: | Aluminiumlegering Lean Pipe |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| grootte: | 28 mm |
Koudgewalste 28mm Diameter Met een laag bedekte Pe Magere Buis Structurele Pijp voor Workshopassemblage
| Sectievorm: | Ronde |
|---|---|
| Toepassing: | Structuur Pipe |
| Techniek: | koudgewalst |
Anti-roest PE/ABS gecoate leunbuis / anti-statische leunbuis voor stroomrack
| Standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | staal en ijzer |
| Oppervlakte: | met een laag van PE-plastic |
OD 28mm Plastiek Met een laag bedekte Magere Pijp om Vorm voor de Beige Kleur van het Pijprek
| Ranggroep: | Q195-Q345 |
|---|---|
| Dikte: | 0.8 - 2,0 mm |
| Sectievorm: | Ronde |
Glanzende Koudgewalste Oppervlakte Magere Buis Robuuste het Ontwerp Lange Levensduur van de Staalbuis
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | PE met een laag bedekt plastiek |
Chroomplatering HJ-11 Plaat metalen verbindingen Metalen Lean Pipe Connector Tube Clamp in 2,3 mm Dikte voor Lean Pipe Rack System
| Productnaam: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | Sphc |
| Gewicht: | 110 g |
De antistatische Magere Capaciteit van de de Vorm1000kg Lading van de Buisronde voor Magere Pakhuisplanken
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
DY28-06A Werkbank Lean Pipe Vierkante / Ronde Aluminium Connector Tube
| Graad: | 6000-serie |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 1% |
| Vorm: | Vierkant/Ronde |
Dikke Gepaste kleur Mooie Verschijning van Corrossion van de Muur Magere Buis de Anti
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
PE Met een laag bedekte Douane Magere Buis 28mm Diameter 2.0mm de Pijp van het Diktespcc Staal
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | PE met een laag bedekt plastiek |

