Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ lean tube pipe rack systems ] bij elkaar passen 496 producten.
SUS201/SUS304-bedekte het Plastiek van de Roestvrij staalpijp 0.82.0mm Dikte met een laag
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
De buiten van de de Pijpschakelaar van het Typealuminium Multischakelaar dyj-A01
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
| Techniek: | Gesmeed gieten, |
HJ-22 Hoogwaardige stalen metalen buisverbindingsdoos verpakt voor Lean System-buizen
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| Hoofdcode: | Zeshoek |
T slot frame diverse soorten buis 6063-T5 aluminium magere buizen
| Naam: | T-slotframe |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |
Derde generatie T-slot frame verschillende soorten buis aluminium magere buis
| Naam: | T-slotframe |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/W: | 410 g/m |
Aluminium legering ronde flexibele buizen Aluminium schrombuis voor werkbank
| Naam: | T-slotframe |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |
DY19-01A Algemeen frame aluminium structurele buis Aluminium Lean Pipes voor werkbank
| Name: | general frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |
DY28-07A 1.2 Algemene frame 6065-T5 aluminium magere buizen voor werkbank
| Naam: | T-slotframe |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/W: | 300 g/m |
Logistisch Plastiek Met een laag bedekt Pijpstaal/Ijzermateriaal met GB-Norm
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
2040C Fluent Bar Connector Vaste Lean Pipe Gravity Conveyor Joint Aluminium Alloy Roller Track Joint
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Tipe in de handel brengen: | Nieuw product 2025 |
| Conditie: | Nieuw |

