Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ metal pipe joints ] bij elkaar passen 197 producten.
ABS 28mm Flexibele Magere Met een laag bedekte Buis voor Assemblageplanken
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
De industriële Magere Buis van Materiaalmaterialen voor ESD Werkbank/het Werklijst
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
Het heldere Met een laag bedekte van de de Buisschakelaar van Chrome Magere van de de Corrosieweerstand Robuuste Ontwerp
| kleur: | helder met een laag bedekt chroom of gegalvaniseerd |
|---|---|
| Stijl: | fase 2,3,4,5,6 |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
Roestvrij staal koudgewalste Industriële het Materiaalmaterialen van de staalbuis voor ESD Werkbank
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
Multi de Buis Glanzende Oppervlakte van het Kleurenplastiek Met een laag bedekte Staal om Vorm voor Decoratie
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Professionele Plastiek Met een laag bedekte Staalbuis Anticorrosieve Mooie Apparence
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Assemblage van de de Kar de Magere Pijp van de werktuigduw met Antistatisch Klevend Comité
| Materiaal: | Magere pijp |
|---|---|
| Diameter van pijp: | 28mm |
| thinckness van pijp: | 0.8mm2.0mm |
310 304 roestvrij staal gelaste naadloze magere buis 28 mm diameter ronde sectie:
| Oppervlakte: | Met een laag bedekt PE |
|---|---|
| Technisch: | Koudgewalst |
| Dikte: | 0.82.0mm |
Op zwaar werk berekend Industrieel Handpush-Wit Mager de Pijpkarretje van de Totalisatorkar
| certification: | ISO9001 |
|---|---|
| Gebruik: | logistische workshop, |
| Diameter van pijp: | 28mm |
Flexible lean tube Connector Metalen gecoate verbinding
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Zeshoek |
| Garantie: | 1 jaar |

