Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ pipe rack lean tube connector ] bij elkaar passen 364 producten.
Metalen armaturen voor pijpleiningen Lean Tube Lean Pipes
| Materiaal: | legering |
|---|---|
| Type: | HJ-5 |
| Merknaam: | DIYA |
DY-01 Eindkap voor 0,8-1,2 mm dikke schrombuizen
| Material: | plastic(PP) |
|---|---|
| Peoduct name: | endcap of lean pipe |
| Application: | Industry |
DY-02 Eindkap van Lean Pipe Tubes van roestvrij staal
| Materiaal: | plastic ((PP) |
|---|---|
| Peoductnaam: | eindkap van een magere buis |
| Toepassing: | Industrie |
H-1 slanke pijp connector 2.3mm SPHC Zwarte elektroforese verbinding
| Product Name: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Dikte: | 2.3mm |
H-1 Lean Pipe Connector 2.3mm Joint met Chrome Plating
| Product Name: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Dikte: | 2.3mm |
H-1A magere buis connector 2.3mm SPHC Zwart elektroforese gewricht
| Product Name: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Dikte: | 2.3mm |
H-1A Slanke Pijp Connector 2.3mm Verbinding Met Chroomlaag
| Product Name: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Dikte: | 2.3mm |
Lean Pipe Connector H-10 Een stuk zwart elektroforesegewricht
| Product Name: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Dikte: | 2.3mm |
Chroomplatering H-10 Lean Pipe Connector Joint
| Product Name: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Dikte: | 2.3mm |
DIYA H-12 Lean Pipe Connector Joint met Chrome Plating
| Product Name: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Dikte: | 2.3mm |

