Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ round lean pipe ] bij elkaar passen 400 producten.
Koudgewalste stalen schroefbuis met een PE- / ABS-coated tube
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot melt glue |
|---|---|
| Peoduct name: | Lean pipe |
| Application: | Industry |
Zwarte Staal Flexibele Magere Buis PE Met een laag bedekte OD 28mm met ISO9001-Norm
| Materiaal: | Pe+spcc-u |
|---|---|
| Naam van het product: | pe bedekte flexibel met een laag kaizen buisstaal magere pijp |
| kleur: | Black |
De antistatische Magere Capaciteit van de de Vorm1000kg Lading van de Buisronde voor Magere Pakhuisplanken
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Ronde Magere Antistatische Pijp, Plastiek Met een laag bedekte Pijp met Mooie Apparence
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
DYE43-09 OD43mm Lean Pipe Accessory Lean Tube End Cap Aluminium Ronde buis Metalen stekker
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | vrouwelijk en man |
Hj-5 galvaniseer Schakelaar Vier van de Rechte hoek Magere Buis Beëindigen voor Rek Horizontale Verbinding
| Kleur: | zwart |
|---|---|
| Stijl: | maak vast |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
Van de de Buisronde van het Worshoprek Magere Vorm 28mm Diameteriso9001 Certificatie
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
DYJ28-A01 OD28 Aluminium Lean Tube Profile
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Verbinding: | Wijfje en Mannetje |
DYJ28-A10 28mm Aluminium Slanke Buis Verbinding Hoge Precisie Aluminiumlegering Parallelle Vaste Verbinding
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Verbinding: | Wijfje en Mannetje |
OD 19mm Anodiserend aluminium Lean Tube Pipe voor Lean Racking System Productielijn Karakuri
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Verbinding: | Wijfje en Mannetje |

