Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ round lean tube ] bij elkaar passen 341 producten.
Koudgewalste Met een laag bedekte Magere Buis 4M Standaardlengte voor Mager Rek/Werkstation
| Sectievorm: | Ronde |
|---|---|
| Toepassing: | Structuur Pipe |
| Techniek: | koudgewalst |
De ronde Magere Antistatische Gemakkelijke Installatie van de Pijp Stabiele Structuur voor Behandelingsmateriaal
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Koudgewalste 28mm Diameter Met een laag bedekte Pe Magere Buis Structurele Pijp voor Workshopassemblage
| Sectievorm: | Ronde |
|---|---|
| Toepassing: | Structuur Pipe |
| Techniek: | koudgewalst |
DYE28-L37D China Aluminum Lean Pipe Sliding Fitting Fasteners OD28 Tube Joint Steel Pipe Sleeve
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | vrouwelijk en man |
28 Mm om Magere de Buis Zilveren Kleur van het Vormmetaal voor Industrie 4M /6M-Lengte
| kleur: | Metaalkleur |
|---|---|
| Materiaal: | roestvrij staal sus201/304 |
| Diameter van: | 28mm |
Magere Buis Koudgewalste die het Roestvrije staalpe van de totalisatorkar voor Logistisch met een laag wordt bedekt
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
HJ-14 Chroming Plating Round Metal Pipe Joints/connectors/tube Connector 3 Way voor Lean Pipe System Assembly Line
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| hoofdcode: | Zeshoek |
ABS 28mm Flexibele Magere Met een laag bedekte Buis voor Assemblageplanken
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
3 inch Slanke buis zwenkwielen uitbreiding universele wiel samengestelde draadstang ronde buis stang remwiel
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Tipe in de handel brengen: | Nieuw product 2025 |
| Voorwaarde: | Nieuw |
DY-04 Grote Rubberen Voet Voor Slanke Pijpbuizen
| Materiaal: | Rubber+Metal |
|---|---|
| Peoductnaam: | Grote rubberen voet |
| Toepassing: | Industrie |

