Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ sheet metal joints ] bij elkaar passen 71 producten.
Wit Industrieel Pijprek, de Opslagsystemen van de Workshoppijp met Magere Pijp
| kleur: | witte |
|---|---|
| Diameter van: | 28mm |
| Materiaal: | magere pijp, rolspoor |
PE het Met een laag bedekte FIFO-de Rol van de de Pijp Op zwaar werk berekende Pallet van de Opslagplank Gele Magere Rekken
| kleur: | geel |
|---|---|
| Diameter van: | 28mm |
| Materiaal: | magere pijp, rolspoor |
Multi de Buis Glanzende Oppervlakte van het Kleurenplastiek Met een laag bedekte Staal om Vorm voor Decoratie
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Professionele Plastiek Met een laag bedekte Staalbuis Anticorrosieve Mooie Apparence
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Flexibele de Buis Magere Pijp 28mm van anticorrossion het Materiaal van Dia spcc-HR+PE
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Assemblage van de de Kar de Magere Pijp van de werktuigduw met Antistatisch Klevend Comité
| Materiaal: | Magere pijp |
|---|---|
| Diameter van pijp: | 28mm |
| thinckness van pijp: | 0.8mm2.0mm |
Op zwaar werk berekend Industrieel Handpush-Wit Mager de Pijpkarretje van de Totalisatorkar
| certification: | ISO9001 |
|---|---|
| Gebruik: | logistische workshop, |
| Diameter van pijp: | 28mm |
Multi - van de de Lijstrol van de Functie Magere Productielijn het spoorwerkbank
| Toepassing: | workshop |
|---|---|
| Functie: | Het vervoeren van Toebehoren |
| Materiaal: | magere pijp, rolspoor, verbindingen, ventilator |
28mm Diameters Koudgewalste Magere Buis voor Logistisch het Rekken Systeem
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| Oppervlakte: | PE met een laag bedekt plastiek |
De flexibele Met een laag bedekte Pijp van de Staal Magere Buis voor assembleert de Planken van de Workshopopslag
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| Oppervlakte: | PE met een laag bedekt plastiek |

