Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ 28 mm lean pipe ] bij elkaar passen 73 producten.
Koudgewalste Ronde Plastiek Met een laag bedekte Pijp Magere Pijp de Buitendiameter van 27,8 - 28 Mm
| Certificering: | CE |
|---|---|
| Dikte: | 0.8 - 2,0 mm |
| Sectievorm: | Ronde |
DYE28-28 Groeven Ondersteunende Rollen Aluminium Lean Pipe
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | vrouwelijk en man |
OD 28mm Plastiek Met een laag bedekte Magere Pijp om Vorm voor de Beige Kleur van het Pijprek
| Ranggroep: | Q195-Q345 |
|---|---|
| Dikte: | 0.8 - 2,0 mm |
| Sectievorm: | Ronde |
DY28-06A Werkbank Lean Pipe Vierkante / Ronde Aluminium Connector Tube
| Graad: | 6000-serie |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 1% |
| Vorm: | Vierkant/Ronde |
Parallelle de Pijpschakelaar van het Werkbankaluminium voor Aluminium Magere Pijp
| Type: | parallelle schakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
Q195 Gegalvaniseerde Staalabs Met een laag bedekte Magere Pijp Kleurrijk voor Pijpsysteem
| Materiaal: | Q195 gegalvaniseerd staal |
|---|---|
| oppervlak: | Met een laag bedekt ABS |
| techniek: | koudgewalst |
Nieuwe generatie industriële aansluiting voor aluminiumprofiel Lean Pipe/Tube
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Verbinding: | Wijfje en Mannetje |
Parallelle verbinding van aluminiumverbindingen voor aluminiumlangbuis Od 28 mm
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Garantie: | 1 jaar |
28 Mm om Magere de Buis Zilveren Kleur van het Vormmetaal voor Industrie 4M /6M-Lengte
| kleur: | Metaalkleur |
|---|---|
| Materiaal: | roestvrij staal sus201/304 |
| Diameter van: | 28mm |
Professionele Oranje Magere PE van de het Broodjesbar van Pijpcolded/ABS Met een laag bedekte ISO-Norm
| Materiaal: | STAAL Q195 |
|---|---|
| oppervlak: | Met een laag bedekt PE |
| techniek: | koudgewalst |

