Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ 28 mm lean pipe ] bij elkaar passen 74 producten.
Beige Kleurrijke Lean Pipe 28mm PE Coated Lean Tube
| Materiaal: | Staal+PE/ABS+warmsmeltlijm |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industriële sector |
HJ-9 poedergecoate 28 mm schrombuisverbinding voor industriële karretjes
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Vorm: | Rechthoek |
| Verbinding: | verwarming |
DY HJ-3 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint 28 mm
| Naam van het product: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Gewicht: | 300 g |
DY HJ-6 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint voor 28 mm
| Naam van het product: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Gewicht: | 90 g |
DY HJ-7 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint voor 28 mm
| Naam van het product: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Gewicht: | 220g |
HJ-21 Hot Sale Hoogwaardige 110 graden zwarte metaalverbinding en buisverbinding voor OD 28 mm Lean/Coated Pipe
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| Hoofdcode: | Zeshoek |
HJ-18 Carbon Steel Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint voor 28 mm Lean Pipe
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| Hoofdcode: | Zeshoek |
Fabrieksvoorziening 28 mm Diameter Lean Tube Voor Logistiek Racking System
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Sollicitatie: | werkbank/trolley/stroomrek |
Lean Pipe Vergrendeling voor OD 28 mm Lean/Gecoate Buis
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| Merknaam: | Diya |
| Productnaam: | mager pijpslot |
Hoogwaardige 28 mm-diameters Lean Tube voor logistiek reksystemen
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industriële sector |

