Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ 28mm aluminum pipe joint ] bij elkaar passen 170 producten.
HJ-13 Klemverbinding voor Modulaire Structuur Gecoate Pijpfitting Metalen Connector voor 28mm Lean Pipe Rack Systeem
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| hoofdcode: | Zeshoek |
28mm Magere Buisschakelaar voor het Installeren van Antislip Metaal Positie en Schroefgietmachine
| Productnaam: | voetbasis |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Vaste voet uit één stuk |
| Materiaal: | Pp |
28 mm Ronde / Vierkant Lean Tube Aluminium Alloy Lean Pipe Joint Geautomatiseerd Assemblage Systeem
| Afdelingsvorm: | Rond |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | het verchromen |
| Tolerantie: | ± 1% |
DY11 industriële OD 28mm de Cilindrische Magere pijp /Tube van het Profielaluminium voor Workshop
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Dikte: | 1.7mm |
Wit Industrieel Pijprek, de Opslagsystemen van de Workshoppijp met Magere Pijp
| kleur: | witte |
|---|---|
| Diameter van: | 28mm |
| Materiaal: | magere pijp, rolspoor |
PE het Met een laag bedekte FIFO-de Rol van de de Pijp Op zwaar werk berekende Pallet van de Opslagplank Gele Magere Rekken
| kleur: | geel |
|---|---|
| Diameter van: | 28mm |
| Materiaal: | magere pijp, rolspoor |
HJ-6 Black Lean Pipe Metal Joint voor lichtgewicht planken
| Video-uitgaande inspectie: | Voorziening |
|---|---|
| Verslag van de test van de machine: | Voorziening |
| Tipe in de handel brengen: | Nieuw product 2024 |
Hoogwaardige connector voor een laagbuis met metalen buisverbinding voor het racksysteem
| Techniek: | elektroplaten |
|---|---|
| Vorm: | Rond |
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
HJ-5 Magere pijpfitting Transformatie Logistiek Elleboogplank Magere pijpconnector Metaalmateriaal Plankverbinding
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| Garantie: | 1 jaar |
Metalen buisverbindingen Structurele buisverbinding voor Lean Tube
| Gewicht (kg): | 0.1 |
|---|---|
| Video-uitgaande inspectie: | Voorziening |
| Verslag van de test van de machine: | Voorziening |

