Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ 28mm aluminum pipe joint ] bij elkaar passen 170 producten.
Slank buis PE-gecoat buis voor zwaar werk rek werkbank handtrolley monteren buis met verbinding
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
| Modelnummer: | Diya |
ADC12 gezamenlijke Rechte Magere Buisschakelaar OD 28mm Dikte 1.7mm
| Type: | rechte verbindingslijn |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
28mm Precisieoxydatie het Vernietigen de Montage van de Aluminiumbuis
| Type: | Schakelaarstuk |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
ABS 28mm Flexibele Magere Met een laag bedekte Buis voor Assemblageplanken
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
310 304 roestvrij staal gelaste naadloze magere buis 28 mm diameter ronde sectie:
| Oppervlakte: | Met een laag bedekt PE |
|---|---|
| Technisch: | Koudgewalst |
| Dikte: | 0.82.0mm |
Hj-5 galvaniseer Schakelaar Vier van de Rechte hoek Magere Buis Beëindigen voor Rek Horizontale Verbinding
| Kleur: | zwart |
|---|---|
| Stijl: | maak vast |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
Parallelle verbinding van aluminiumverbindingen voor aluminiumlangbuis Od 28 mm
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Garantie: | 1 jaar |
DYE28-30 Hoogtejuster voor OD28mm Aluminium Lean Tube
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | vrouwelijk en man |
Het anodiseren Od28mm Thinckness 1.7mm t-Kader van het Groefaluminium
| Materiaal: | aluminiumlegering |
|---|---|
| Dikte: | 1.7mm |
| Lengte: | 4000mm |
Het plastiek bedekte Magere Roestvrij staalpijp Anticorrossion 28mm met een laag
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| diameter: | 28mm |

