Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ 28mm tube joint connector ] bij elkaar passen 215 producten.
Precisieoxydatie het Vernietigen de Schakelaarstuk van de Aluminiumpijp
| Type: | Schakelaarstuk |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
4 van de het Metaalslot/Gesp ISO9001 van de fase Magere Buis Schakelaar Gegalvaniseerde Certificatie
| kleur: | helder met een laag bedekt chroom of gegalvaniseerd |
|---|---|
| Stijl: | fase 2,3,4,5,6 |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
De antiroestverbindingen van de Staalpijp, Zwarte de Montageoem In drie stadia van de Staalpijp
| Materiaal: | Ijzermetaal |
|---|---|
| Maat: | voor magere pijpdiameter 28mm |
| kleur: | zwarte of klantenbehoefte |
Dubbele Zij 45 de Pijpschakelaar van het Graadod28mm ISO Aluminium
| Type: | Multischakelaar buitentype |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
ADC12 gezamenlijke Rechte Magere Buisschakelaar OD 28mm Dikte 1.7mm
| Type: | rechte verbindingslijn |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
Hj-2 Magere de Pijpverbinding van het ijzermetaal voor Reksysteem 28mm
| Materiaal: | Ijzermetaal |
|---|---|
| Grootte: | voor magere pijpdiameter 28mm |
| Kleur: | zwarte of klantenbehoefte |
Zwarte het Systeem/het Staalbuisschakelaars van de Kleurenpijp Gezamenlijke voor 28mm Pijpce
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Stijl: | maak vast |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
Lichtgewicht Magere Gepaste kleur 28mm van de Buisschakelaar Diameter met het Gieten
| Materiaal: | Ijzermetaal |
|---|---|
| Maat: | voor magere pijpdiameter 28mm |
| kleur: | zwarte of klantenbehoefte |
Robuuste de Schakelaar/het Metaalpijpschakelaars 2.3mm van de Ontwerp Magere Buis Dikte
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Stijl: | maak vast |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
180° Od 28mm Dikte 1.7mm de Schakelaar van de Aluminiumpijp
| Type: | Vrije Schakelaar Buitentype |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |

