Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ 28mm tube joint connector ] bij elkaar passen 215 producten.
DYJ43-A01 Industrial Accessories Workshop Lean Pipe Connector for 43mm Lean Tube Aluminum Tube Joint Connection
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | vrouwelijk en man |
Hoogwaardige aluminium verbinding voor een 28 mm magere buis
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Garantie: | 1 jaar |
Warm verkoop Diameter 28mm Pipe Joint Metal Connector
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
DYJ28-B01S Aluminium Buisverbindingsstuk Aluminium Pijpverbindingsstuk Connector Toegepast in Werkplaats en Fabriek
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Verbinding: | Wijfje en Mannetje |
28 mm Lean Pipe Black Electrophoresis Metal Joint voor DY HJ-2 2,3 mm dikte
| Naam van het product: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Gewicht: | 220g |
HJ-4 Sterke Structuur Metalen Buisverbindingen Voor 28mm Lean Pipe
| Productnaam: | Lichte buisverbinding/metalen verbindingen |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Dikte: | 2.3mm |
De antiroest Magere van de Buisverbinding/Schakelaar Glanzende Lange Levensduur van de Oppervlakte Eenvoudige Verrichting
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Stijl: | fastube |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
Fabrieksdirecte verkoop Hj-9 Chroomgeplatte Lean Pipe Connector / Lean Tube Joint / Metal Clamp voor 28mm Lean Pipe
| Productnaam: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | Sphc |
| Gewicht: | 135 g |
DYJ28-A10 28mm Aluminium Slanke Buis Verbinding Hoge Precisie Aluminiumlegering Parallelle Vaste Verbinding
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Verbinding: | Wijfje en Mannetje |
Buitentype 45° die OD 28MM de Schakelaar van de Aluminiumpijp verbinden
| Type: | Schakelaar buitentype 45° |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| De oppervlakte eindigt: | Zandstralen |

