Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ 28mm tube joint connector ] bij elkaar passen 215 producten.
DYE28-L37D China Aluminum Lean Pipe Sliding Fitting Fasteners OD28 Tube Joint Steel Pipe Sleeve
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | vrouwelijk en man |
HJ-1 Elektrophoresis Black Connector voor 28 mm magere buis
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Merknaam: | DY128 joints for od28mm lean tube |
| Modelnummer: | verbindingen voor od28mm magere buizen |
De aluminiumlegering Acd 12 de Magere Oppervlakte van het het Stukzandstralen van de Buisschakelaar eindigt
| Type: | Schakelaarstuk |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
De kleine Binnenschakelaar van de de Legeringsadc12 Magere Buis van het Type90° Aluminium voor Pijpsysteem
| Type: | Schakelaar Binnentype 90° |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
Schakelaar van de aluminium de Magere Buis voor het Verbinden van 28mm Buisoxydatie het Vernietigen
| Type: | Schakelaar buitentype 45° |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
H-14 Zwart Elektroforese Lean Pipe Connector Joint Voor 28mm 28mm Lean Pipe
| Product name: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Dikte: | 2.3mm |
DYJ28-B04 Basic Lean Pipe Connection Joint for 28mm Lean Pipe Connection
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
DYE28-07 OD 28mm Lean Pipe Connector Dubbele Buis Verplaatsbaar Gewricht Scharniergewricht Voor Werkbank
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Hoofdcode: | Ronde |
| Connection: | female and male |
DYJ28-A01 OD28 Aluminium Lean Tube Profile
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Verbinding: | Wijfje en Mannetje |
De buiten van de de Pijpschakelaar van het Typealuminium Multischakelaar dyj-A01
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
| Techniek: | Gesmeed gieten, |

