Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ abs lean tube pipe ] bij elkaar passen 132 producten.
DIYA Verzamelen Lean Tube ABS / PE bedekt voor zware taak Rack Werkbank Trolley Cart
| Materiaal: | Staal+PE/ABS+warmsmeltlijm |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industriële sector |
Kleurrijke PE-gecoate Lean Pipe / Lean Tubes
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industrie/werkbank/trolley/stroomrek |
Fabrieksvoorziening 28 mm Diameter Lean Tube Voor Logistiek Racking System
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Sollicitatie: | werkbank/trolley/stroomrek |
28 mm Lean Tube Anti Static Lean Pipe voor antistatische werkbank
| materiaal: | Staal+PE/ABS+warmsmeltlijm |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industriële sector |
310 304 roestvrij staal gelaste naadloze magere buis 28 mm diameter ronde sectie:
| Oppervlakte: | Met een laag bedekt PE |
|---|---|
| Technisch: | Koudgewalst |
| Dikte: | 0.82.0mm |
28mm PE Abs Met een laag bedekte Magere Buis voor Reksysteem
| Lengte: | 4000mm |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Magere Pijp |
| Materiaal: | PE/ABS met een laag bedekte staal magere pijp |
Koudgewalste stalen schroefbuis met een PE- / ABS-coated tube
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot melt glue |
|---|---|
| Peoduct name: | Lean pipe |
| Application: | Industry |
PE/ABS Met een laag bedekte Staal Magere Buis voor Fabriekspakhuis en Lopende band
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
Polyethyleen PE-gecoate magere buizen van kunststof
| Materiaal: | Staal+PE/ABS+warmsmeltlijm |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industriële sector |

