Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ abs lean tube pipe ] bij elkaar passen 132 producten.
Ronde H2810 PE-gecoate kleurrijke stalen schrombuis / schrombuizen met een aangepaste lengte van 4 M
| Materiaal: | Staal+PE/ABS+warmsmeltlijm |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industriële sector |
Kleurrijke Met een laag bedekte Magere Buis Antistatische Aangepaste Grootte voor Workshoplijst
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
De kleurrijke Met een laag bedekte Magere Grootte van de Buis Antistatische Klant voor Workshoplijst
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Van de de Buisronde van het Worshoprek Magere Vorm 28mm Diameteriso9001 Certificatie
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Magere Buis Koudgewalste die het Roestvrije staalpe van de totalisatorkar voor Logistisch met een laag wordt bedekt
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
Kleurrijke Magere Buispe Met een laag bedekte Pijp 0,8 - 2.0mm Thinckness die aan Verbindingen wordt verbonden
| Materiaal: | STAAL Q195 |
|---|---|
| oppervlak: | Met een laag bedekt PE |
| techniek: | koudgewalst |
Diameter 28 mm Kleurrijke PE / ABS gecoate Kaizen Steel Lean Pipe / Tube Voor Flexible Assembly Worktable
| Materiaal: | Staal+PE/ABS+warmsmeltlijm |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Sollicitatie: | Industriële sector |
Zwarte Staal Flexibele Magere Buis PE Met een laag bedekte OD 28mm met ISO9001-Norm
| Materiaal: | Pe+spcc-u |
|---|---|
| Naam van het product: | pe bedekte flexibel met een laag kaizen buisstaal magere pijp |
| kleur: | Black |
OD 28mm Lean Pipe met connector Flexible Pipe Lean Tube
| Materiaal: | Staal+PE/ABS+warmsmeltlijm |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industriële sector |
PE bedekte Kleurrijke Magere Buis Antiroest 2.0mm Dikte voor Totalisatorkar met een laag
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |

