Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ aluminum lean pipe for shelving ] bij elkaar passen 63 producten.
Koudgewalste Kleurrijke Magere Buisdiameter 28mm Bar 0,8 - 2.0mm Dikte
| Naam van het product: | Magere pijp |
|---|---|
| Materiaal: | STAAL Q195 |
| oppervlak: | Met een laag bedekt PE |
Kleurrijke Magere Buispe Met een laag bedekte Diameter 28mm Bar voor Vermelde Industrie ISO 9001
| Naam van het product: | Magere pijp |
|---|---|
| Materiaal: | STAAL Q195 |
| oppervlak: | Met een laag bedekt PE |
DY11 industriële OD 28mm de Cilindrische Magere pijp /Tube van het Profielaluminium voor Workshop
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Dikte: | 1.7mm |
De antistatische Magere Capaciteit van de de Vorm1000kg Lading van de Buisronde voor Magere Pakhuisplanken
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Ronde Magere de Elektroforeseoversteekplaats van de Pijpschakelaar
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Stijl: | maak vast |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
Hj-5 galvaniseer Schakelaar Vier van de Rechte hoek Magere Buis Beëindigen voor Rek Horizontale Verbinding
| Kleur: | zwart |
|---|---|
| Stijl: | maak vast |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
Geoxydeerde Gezandstraalde Magere Buis 28mm Diameter 1.7mm van het Aluminiumprofiel Dikte
| Materiaal: | aluminiumlegering |
|---|---|
| Dikte: | 1.7mm |
| Lengte: | 4000mm |
Anodiserend Magere Buis 4000mm Lengte 1.7mm van het Aluminiumprofiel Dikte
| Materiaal: | aluminiumlegering |
|---|---|
| Dikte: | 1.7mm |
| Lengte: | 4000mm |
Anodiserend de Magere Ronde Bar van Pijpthinckness 2.3mm/Aluminium voor het Assembleren van Werkbank
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Dikte: | 2.3mm |
| Lengte: | 4000mm |
ABS Met een laag bedekte Magere Buis met OD 28MM Galvazined Staalbuis voor Industrie
| Materiaal: | Q195 gegalvaniseerd staal |
|---|---|
| oppervlak: | Met een laag bedekt ABS |
| techniek: | koudgewalst |

