Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ aluminum lean pipe for shelving ] bij elkaar passen 63 producten.
28 mm Lean Tube Fitting Shelf Pipe Rack Joint Switching Free 90 Degree
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Zeshoek |
| Plaats van herkomst: | NINGBO, CHINA |
Van de het Kaderrol van de aluminiumlegering het Spoorsysteem met Plastic Rolwiel
| Merknaam: | DIYA |
|---|---|
| Naam van het product: | Het in het groot spoor van de het kaderrol van de aluminiumlegering met plastic rolwiel |
| Wielkleur: | zwarte wit en geel |
Van de het Kaderrol van de aluminiumlegering het Spoorhardware met Plastic Rolwiel 4 Meter
| Merknaam: | DIYA |
|---|---|
| Naam van het product: | Het in het groot spoor van de het kaderrol van de aluminiumlegering met plastic rolwiel |
| Wielkleur: | zwarte wit en geel |
Het anodiseren Od28mm Thinckness 1.7mm t-Kader van het Groefaluminium
| Materiaal: | aluminiumlegering |
|---|---|
| Dikte: | 1.7mm |
| Lengte: | 4000mm |
1.7mm Dikte 4000mm Lengte het Anodiseren Aluminium om Pijp
| Materiaal: | aluminiumlegering |
|---|---|
| Dikte: | 1.7mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Het anodiseren |
310 304 roestvrij staal gelaste naadloze magere buis 28 mm diameter ronde sectie:
| Oppervlakte: | Met een laag bedekt PE |
|---|---|
| Technisch: | Koudgewalst |
| Dikte: | 0.82.0mm |
Roest - van de de Pijpbasis van Bewijspvc de Tribune Zwarte Kleur voor Magere Beheerslijst
| Diameter van: | 28mm |
|---|---|
| Materiaal: | staal en metaal |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
Logistisch Plastiek Met een laag bedekt Pijpstaal/Ijzermateriaal met GB-Norm
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
De dikke van de Buiscorrossion van het Muurplastiek Met een laag bedekte Staal Grootte van de de Weerstandsdouane
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
De dikke Capaciteit van de de Buis Grote Lading van het Muurplastiek Met een laag bedekte Staal voor Decoratie
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |

