Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ black lean pipe joint ] bij elkaar passen 175 producten.
De verchroomde Eenvoudige het Metaal Materiële Kleine Grootte van het Pijp Gezamenlijke Systeem assembleert OEM
| kleur: | met een laag bedekt helder chome |
|---|---|
| Stijl: | fase 2,3,4,5,6 |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
Hoogwaardige 90 hoek metalen verbindingsstukken voor het pijpleger
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| Hoofdcode: | Zeshoek |
Kleurrijke Magere het Spoorhardware 4 van de Pijprol meet/Lengtekoude die drukken Rolling
| Rolspoor: | voor het glijdende systeem van de spoorrol |
|---|---|
| Materiaal: | metaalspoor en Pu-rol |
| Maat: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
De industriële Magere Buis van Materiaalmaterialen voor ESD Werkbank/het Werklijst
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
Kleurrijke Magere Buispe Met een laag bedekte Pijp 0,8 - 2.0mm Thinckness die aan Verbindingen wordt verbonden
| Materiaal: | STAAL Q195 |
|---|---|
| oppervlak: | Met een laag bedekt PE |
| techniek: | koudgewalst |
OD28mm Elektroforese zwarte magere buis Connector en verbindingen voor magere buis
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| Hoofdcode: | Zeshoek |
Flexibele de Buis Magere Pijp 28mm van anticorrossion het Materiaal van Dia spcc-HR+PE
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Fabriekslevering HJ-17 SPHC Connector Verbinding voor Slanke Pijp / Flexibele Pijp / Slanke Buis
| Productnaam: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Dikte: | 2.3mm |
28 mm Lean Pipe Black Electrophoresis Metal Joint voor DY HJ-2 2,3 mm dikte
| Naam van het product: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Gewicht: | 220g |
DY HJ-1 PIJPLINKING COMPONENT SLANKE PIJPVERBINDINGEN
| Productnaam: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Gewicht: | 130 g |

