Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ black lean pipe joint ] bij elkaar passen 175 producten.
HJ-12 Zwarte 28 mm Lean Pipe Joint Connertor
| Productnaam: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Gewicht: | 220 g |
Hj-2 Magere de Pijpverbinding van het ijzermetaal voor Reksysteem 28mm
| Materiaal: | Ijzermetaal |
|---|---|
| Grootte: | voor magere pijpdiameter 28mm |
| Kleur: | zwarte of klantenbehoefte |
2.3mm dik SPHC metaal zwart elektroforese magere buisverbindingen roestvrij
| Type: | Pijpklem |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Dikte: | 2.3mm |
HJ-6 Black Lean Pipe Metal Joint voor lichtgewicht planken
| Video-uitgaande inspectie: | Voorziening |
|---|---|
| Verslag van de test van de machine: | Voorziening |
| Tipe in de handel brengen: | Nieuw product 2024 |
Goedkwaliteit zwart dubbel metaal verbinding voor Lean Pipe Workbench
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
| Merknaam: | DIya |
H-3 Lean Pipe Connector 2.3mm SPHC Black Electrophoresis Lean Pipe Joint
| Product name: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Dikte: | 2.3mm |
HJ-14 Black Electrophoresis Metal Lean Pipe Joint met een dikte van 2,3 mm voor tube warehouse rack
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Verbinding: | Slot |
Versatile lean-pipe-verbindingssystemen voor flexibel materiaalbeheer in industriële installaties
| Merknaam: | DY |
|---|---|
| Modelnummer: | HJ-1 |
| Installatiemethode: | Schroef + Noot |
DY HJ-3 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint 28 mm
| Naam van het product: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Gewicht: | 300 g |
DY HJ-6 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint voor 28 mm
| Naam van het product: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Gewicht: | 90 g |

