Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ black lean pipe joint ] bij elkaar passen 175 producten.
Chroomplatering H-10 Lean Pipe Connector Joint
| Product Name: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Dikte: | 2.3mm |
DIYA H-12 Lean Pipe Connector Joint met Chrome Plating
| Product Name: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Dikte: | 2.3mm |
HJ-5 zwarte elektroforese 28 mm magere buis connector
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Modelnummer: | HJ-5 |
| Merknaam: | DIYA |
Slanke Pijp Connector H-7 Zwart Elektroforese Verbinding
| Naam van het product: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Dikte: | 2.3mm |
H-5 Slanke Pijp Connector Zwart Elektroforese Verbinding
| Product name: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Dikte: | 2.3mm |
Kleurrijke PE-gecoate Lean Pipe / Lean Tubes
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industrie/werkbank/trolley/stroomrek |
HJ-5 Magere pijpfitting Transformatie Logistiek Elleboogplank Magere pijpconnector Metaalmateriaal Plankverbinding
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| Garantie: | 1 jaar |
Producent PE-gelijnd buis roestvrij staal naadloos 28 mm lean buis
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Vorm: | Ronde buis |
| Hoofdcode: | Rond |
DY-01 Eindkap voor 0,8-1,2 mm dikke schrombuizen
| Material: | plastic(PP) |
|---|---|
| Peoduct name: | endcap of lean pipe |
| Application: | Industry |
Hj-5 galvaniseer Schakelaar Vier van de Rechte hoek Magere Buis Beëindigen voor Rek Horizontale Verbinding
| Kleur: | zwart |
|---|---|
| Stijl: | maak vast |
| Materiaal: | ijzer en metaal |

